Book_Pilgrim2.png
Book_Pilgrim2.png
6d8842c7ab49c4d67ddaa66c568e13c5.png

Ulyssijská Ocel

V dobách, kdy Fae a Zemijci žili bok po boku v téměř až utopické harmonii, v dobách, jež nazýváme prvním věkem, vznikala díla dnes již nevídaná. S ohromnou mocí přírody Faehanů a s ambicemi a umem lidských řemeslníků, daly tyto dva druhy množnost hotovým zázrakům aby spatřili světlo světa.

 

Málokdo by si vybavil honosnější chrámy a svatyně, než byly ty v Ulyssii, málokdo by si představil krásnější sochy, malby, města a především nikdo by si dnes již nedokázal představit lepší ocel.


Zbraně tvořené z této ocele byly skvostné, nenapodobitelné a především neměli rovného soupeře ve své tvrdosti, ostrosti ani lehkosti. Každá zbraň z této ocele byla jiná, některé byly obdařeny runami Faehanských mistrů, jiné měli na čepelích překrásné vzory (Mramorování), pro to, aby potěšili především oko vlastníka. Každá taková zbraň byla skvost a každá taková byla dokonalá.

Magický klíč

....

witch_boy_by_vincent_engelmann_dd65do9-p
Připravuje se
TEXT BUDE DOPLNĚN.
Book_Pilgrim2.png

Voda z Agarthy

Ono příslovečné modré světlo v Astorii není skutečně jen

pověrou nebo záležitosti komunikace s mimozemskou

civilizací, má skutečně svůj původ v modré vodě, která v noci září,

ve vodě z Agarthy. Ptáte se možná, proč Agartha… Jistě, fae

by řekli, že jde o jakousi nicotu, domov jejich bohyně, podsvětí

(nikoliv však v hanlivém smyslu toho slova), kterému vládne.

 

 

Zemijci zase tvrdí, že přišli portálem z Agarthy. Ona voda je skutečně vzácná, přesto je možné na ni narazit. Vyskytuje se převážně v Ulyssii, konkrétně v Jeremiášově vrtu, z něhož vyvěrá na povrch (tato země je však zničena a nikdo si není jist, zda nezmizela nebo se nezkazila).

Také ji najdeme na Ekatěriných pláních v Artrozsce v podzemních ložiscích v útrobách starých jeskynních komplexů. Menší prameny se nacházejí na Yáchelových ostrovech, ví se o nich, že se tam častěji objevují Fae.

ee2a180be07b27e752d34e3abcebc978.png
Book_Pilgrim2.png

Prsten Moci

....

16d0ed20712d41097e7e0d691b7bf6aa.png
Připravuje se
TEXT BUDE DOPLNĚN.
Book_Pilgrim2.png

Fairchildův kompas

Znám také jako Astrosféra, je magitechnický

artefakt jediný svého druhu, který jeho majiteli

umožňuje nalézt cokoliv co majitel hledá, ať už se jedná

o věc či osobu ( živou).

Jediný svého druhu byl vytvořen Doktorem Ilyasem Fairchildem pocházející z Armórie. Toto jméno můžete znát v kontextu s Astorijskou mapou, jelikož to byl právě doktor kdo jako první zakreslil veškeré ostrovy, země, moře i proudy.

 

 

Tento známý cestovatel, mořeplavec a vědec sestrojil pomůcku která skloubí dohromady Armórijský pokrok a zároveň čerpá z magických uzlů protkaných tímto světem. Doktor i samotný kompas zmizel, jeho výzkum byl zapomenut a nyní nikdo nemá zdání zda Astrosféra je skutečná, či to není jen pohádka pro děti.

felipe-marques-marmoset01.png
 
 
 
 
 
Book_Pilgrim2.png

Faejské tetování - OROBO

Faejské tetování

 
Připravuje se
TEXT BUDE DOPLNĚN.